WEDDINGERKA

POGOTOWIE śLUBNE

 
PAKIET PODSTAWOWY
PAKIET INDYWIDUALNY
PAKIET ROZSZERZONY
OFERTA SPECJALNA
 
 

Spełnienie Twoich
marzeń o ślubie...

  Wzruszająca ceremonia ślubu oraz wyjątkowe przyjęcie weselne w pięknym otoczeniu to chwile godne zapamiętania jako najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Aby myśl o minionym ślubie przywoływała pozytywne wspomnienia, warto powierzyć jego organizację profesjonalistce, która zadba o przygotowanie i przebieg uroczystości w najdrobniejszych szczegółach. Śledząc najnowsze trendy, stale poszukując inspiracji ślubnych i wsłuchując się w potrzeby przyszłych Nowożeńców, projektuję wydarzenia o niepowtarzalnym, osobistym charakterze. Działam na terenie Wrocławia i okolic. Na stronie obok oferty profesjonalnej organizacji ślubu i wesela, odnajdziesz pasjonujące porady i inspiracje ślubne.

Zapraszam do lektury bloga i do współpracy.

Weddingerka

Hanna Jarych

 

Referencje

Stwierdzam, że Ten blog jest przełomowy, bo dzięki przedstawionym pomysłom umożliwia urozmaicenie polskiego, dość przewidywalnego i bardzo tradycyjnego przyjęcia weselnego o zachodnie elementy, którymi można bardzo miło zaskoczyć gości. I o to też chodzi!

Katarzyna, Asystentka - Referent Prawny

Jeszcze raz dziękujemy za nieocenioną pomoc w organizacji ślubu i wesela. Dzięki Tobie wszystko było zdecydowanie łatwiejsze i mieliśmy spokojną głowę, że wszystko jest dopilnowane i pod kontrolą. Efekt był nawet lepszy od tego, co sobie wymarzyliśmy. Sala cudnie przyozdobiona, jedzenie pyszne, a goście i Para Młoda w wyśmienitych nastrojach. Niczego więcej nie trzeba. Zdecydowanie polecamy Hanię. Ona sprawi, że czasami żmudne przygotowania do ślubu zamienią się w dobrą przygodę:-) 

Biorąc pod uwagę ilość przygotowań przed huczną imprezą, lepiej "zwalić" na konsultantkę przynajmniej część zadań. Nie da się ukryć, że to z pewnością bardzo stresujący zawód - trzeba mieć do tego zapał i powołanie.

 

Napisz do mnie

i umów się na bezpłatne spotkanie informacyjne.

Hanna Jarych

Konsultantka Ślubna

Weddingerka Pogotowie Ślubne

www.weddingerka.com

www.facebook.com/Weddingerka

e-mail: weddingerka@gmail.com

tel. 697-468-595

Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana!